PODZĘKOWANIE DLA RADY RODZICÓW

 

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców naszej szkoły za wkład pracy jaki włożyliście w przygotowanie wspaniałej imprezy plenerowej dla naszych wychowanków. Przy wsparciu zaangażowanych rodziców, nauczycieli, pracowników obsługi i administracji  i samych uczniów, mogliśmy doskonale bawić się razem w piątkowe popołudnie. Dziękujemy również zaproszonym gościom: harcerzom Szczepu Smoki, druhom OSP Pszów, formacji tanecznej TORNADO z panią Marceliną na czele, fryzjerkom z ZSP w Pszowie i firmie MOZAIKA-FOTONIK Spółka z O.O. z panem Tomaszem jako współprowadzącym nasz festyn. Osobne podziękowanie kierujemy do naszych SPONSORÓW, bez których byłoby nam o wiele trudniej zrealizować plan. Niebawem zamieścimy pełną listę darczyńców. Pozyskane tym razem środki zostaną przeznaczone na zakup pomocy dydaktycznych - PLENEROWYCH, dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Planujemy też uzupełnić nasz wcześniejszy zakup akcesoriów do lekcji pod chmurką.

Dziękujemy naszym uczniom, którzy z własnej inicjatywy przygotowali ciekawe stanowiska usługowo-handlowe, a Pani wicedyrektor za brawurowe poprowadzenie konferansjerki. Dziękujemy naszym młodym artystom również za wspaniałe występy solowe i grupowe. Uczniowskiej reprezentacji siatkówki gratulujemy sportowego występu i już szykujemy się na rewanż w przyszłym roku. Może znów uda nam się obronić tytuł? Dziękujemy również władzom naszego Miasta - burmistrzowi i wiceburmistrzowi, którzy przybyli na nasz FESTYN SZKOLNY. Dziękujemy Wam za wspólną zabawę !!!

 

do góry